Ninghai Jinsong Damgalama Fabrika , fabrika Ninghai, Zhejiang (donanım Memleketi) bulunan, 1988 yılında kuruldu. İyi üretim kapasitesi ve gelişmiş kalıp algılama ve çekme testi tesisleri ile, fabrikamız profesyonelce parça tasarım, geliştirme, üretim ve entegrasyonu damgalama metal yapan, 3500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şu anda, bizim ana ürün emniyet kemeri metal parçalar, araç ve diğer metal damgalama ve ilgili Dövme Ürünler vardır. Ürünler Asya, Avrupa ve Amerika'da çeşitli ülkelere ihraç edilmektedir.

Ayrıca, fabrikamız Ninghai Qiang Jiao ulusal ekolojik gösteri bölgelerinde yer almaktadır, bu rahat ulaşım ve ekonomik avantajlar sağlamaktadır. Bu Ningbo, Hangzhou, Shanghai, Ninghai geçer yüksek hızlı karayollarının üç satır, Ningbo Beilun limanına fabrikamızda sadece 45 dakika-90 km sürer, sırasıyla, 0.5 saat, 2 saat, 3.5 saat. uzaklıkta Ningbo Havalimanı'na 60 km. ekonomik kalkınma yüksek hız ile, kara, deniz ve hava taşımacılığı yapımı burada Ninghai daha rahat ve ekonomiktir.

Daha fazla oku
 • Fabrika

  Fabrika

  Fabrikamız gelişmiş kalıp algılama ve çekme testi tesisleri ile 3500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır Ninghai Qiang Jiao ulusal ekolojik gösteri bölgeleri yer almaktadır.

 • Kalite kontrol

  Kalite kontrol

  Kaliteye olan bağlılığı yaptığımız bizim büyümenin anahtarı ve tahrik şeyi olmuştur. sıkı kalite kontrol sistemi ile, size en kaliteli ürünleri sunabilir

 • Hizmet

  Hizmet

  Jinsong Damgalama size her zaman en rekabetçi fiyatlar ve tüm ürünlerin zamanında teslim verebilmektedir. Bizim zamanında hizmet, her zaman sizi karşılamak için elimizden geleni çabayı yapacağız.

Özel Ürünler

Yeni gelenler

SORGULAMA YAPIN
 • * CAPTCHA: Lütfen seçiniz nyckel